Iepazīsti mūsu valodu instruktoru – Simon

Pirmo reizi es viesojos Latvijā 2014.gada pavasarī pēc astoņu dienu gara riteņbrauciena pa Igauniju un acumirklī iemīlējos šajā burvīgajā valstī. Man gluži vienkārši vajadzēja šeit palikt, tāpēc es sāku mācīt latviešiem angļu valodu. Es to darīju, lai būtu iespēja komunicēt ar latviešiem, mācīties par viņu kultūru un saprast, kas ir tās lietas, kuras liek šīs valsts sirdij pukstēt straujāk. Nesen sāku mācīties latviešu valodu (taču esiet pacietīgi, es vēl tikai mācos!) un nopirku dzīvokli Rīgā.  Dzīvodams Rīgā, šo dažu gadu laikā esmu sapratis, cik pilsēta un tās cilvēki ir bijuši labi pret mani, tādēļ vēlētos pateikt paldies viņiem kādā īpašā veidā.

Mana dzīve Anglijā un ļoti raibā pieredze biznesā nu ir mainījusies un esmu tikai priecīgs par šīm pārmaiņām. Es no sirds vēlos pielietot savas zināšanas un palīdzēt cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savas iespējas darba vidē un nostiprināt karjeru. Vēlos arī palīdzēt latvijas uzņēmējiem, kuri tiecas pēc starptautiskas atzinības. Efektīva komunikācija angļu valodā ir ļoti svarīga, jo tā ļauj cilvēkiem attīstīt un palielināt starptautisku profesionāļu kontaktu tīklu, kā rezultātā ieguvēji ir ne tikai uzņēmēji, bet arī viņu darbinieki. Uzņēmumi, kuriem ir labas komunikācijas spējas un nav pārpratumu nepietiekamu angļu valodas zināšanu dēļ, spēj nodibināt abpusēji izdevīgas biznesa attiecības.

Jā, valodu mācīšana ir vērsta uz rezultātu sasniegšanu, taču tajā ir arī kas vairāk.  Man patīk palīdzēt cilvēkiem, kuri iespējams ir nedaudz kautrīgi saziņā, kā arī mudināt viņus pastāstīt par savu dzīvi, interesēm, hobijiem un nākotnes plāniem. Mums katram ir savi stāsti; man ļoti patīk runāt par manu ģimeni, dzīvi Anglijā un maniem ceļojumiem uz eksotiskiem galamērķiem. Ēdiena gatavošana, pastaigas un riteņbraukšana, kā arī mana interese par pasaules aktualitātēm ir tas, kas šo dzīvi padara tik aizraujošu un vienmēr mainīgu.

Ar nepacietību gaidu aizvien jaunas tikšanās ar latviešiem, strādājot William Jones. Vēlos palīdzēt ikvienam uzlabot angļu valodas zināšanas un iespējams palīdzēt atvērt jaunas durvis uz jaunām iespējām, lai kādas tās būtu.