Izaicinājums. Iedvesma. Zināšanas

Draudzīga atmosfēra, aizrautīga mācīšanās un gandarījums par sasniegtajiem rezultātiem.
Atklāj valodu pasauli kopā ar William Jones valodu centru!
 
Vēl labākas valodu zināšanas – nozīmīgs solis pretī panākumiem!

Kāpēc izvēlēties William Jones valodu centru

Bezmaksas tests angļu valodas prasmju līmeņa noteikšanai šeit.
Ja, vēlies mācīties biznesa angļu valodu, aizpildi šo testu.

ONLINE nodarbības pieaugušiem  – jaunie piedāvājumi!
ATTĀLINĀTI mācības skolēniem – spēkā akcijas piedāvājums!

Vasara tuvojas! Piesakies intensīvajiem angļu valodas kursiem vasarā ar 50% atlaidi līdz 1.07.2020.

Angļu valodas VASARAS DIENAS SKOLA BĒRNIEM! Datumi jau zināmi, programma pieejam šeit. Agrās reģistrācijas atlaides pieejamas līdz 1.05.2020.

 1. Pasniedzēji no ASV, UK, Kanādas, FR
 2. Kvalitatīvs mācību saturs
 3. Mūsdienīga mācību metodika

Angļu valodas apmācība uzņēmumiem

Izmērāmi rezultāti

Apmācību programmas uzņēmumiem ir īpaši efektīvas. Mēs veicam darbinieku testēšanu un iepazīstam biznesa specifiku, lai apmācību procesā koncentrētos tikai uz to, kas uzņēmumam ir svarīgs.

Pievienotā vērtība

Mūsu valodas konsultantu rīcībā ir lieliski instrumenti, lai papildus angļu valodas apguvei Jūsu uzņēmumā pārdošanas, pārrunu vadības, epastu rakstīšanas vai citas biznesa prasmes kļūtu vēl labākas.

Daudzveidība un elastīgums

Nodarbības grupās un individuāla apmācība. Kvalitatīvi vebināri un Skype nodarbības. vēl daudzi citi veidi, kā nodrošinām elastīgumu un daudzveidību, lai sniegtu labāko mūsu klientiem angļu valodas apguvē.

Angļu valodas apmācība privātpersonām

Individuāla pieeja

Efektīvas un individualizētas apmācību programmas. Mēs ieteiksim tieši jums piemērotāko apmācību veidu, lai angļu valodas plūdums būtu vēl raitāks.

Iedvesmojoša vide

Mums ir svarīgi veidot vidi, kurā esat iedvesmots apgūt angļu valodu vēl vairāk. Tādēļ rūpējamies, lai mūsu telpas, saskarsme ar mums un mācību materiāli būtu mūsdienīgi, noderīgi un patīkami.

Daudzveidība un elastīgums

Nodarbības grupās un individuāla apmācība. Kvalitatīvi vebināri un Skype nodarbības. Vēl daudzi citi veidi, kā nodrošinām elastīgumu un daudzveidību, lai sniegtu labāko mūsu klientiem angļu valodas apguvē.

Atsauksmes

 • Esmu iepriekš mēģinājis vairākus kursus angļu valodas apguvei, tomēr tēmu izklāts nebija man aktuāls. Ar «The Everest Strategy» ieguvu, ko vēlējos, jo kursa ietvaros varēju koncentrēties uz man svarīgiem biznesa aspektiem, mana biznesa efektivitāti, attīstīšanu un izaugsmi. Rezultātā es spēju precīzi identificēt, kādi valodas aspekti ir nepieciešami man un manam biznesam.

  Lasīt vairāk
  Valters Veinbergs – Fasāde Pro
 • Labākie angļu valodas pasniedzēji, pie kādiem jebkad esmu mācījusies!

  Lasīt vairāk
  Inese Vilciņa
 • Gribu izteikt milzīgu paldies pasniedzējiem par ieguldīto darbu. Šī, man  bija lieliska pieredze. Esmu apzinājis savus vājos punktus un iepriekš pieļautās kļūdas, uzlabojis savas angļu valodas zināšanas un lieliski pavadījis laiku.

  Lasīt vairāk
  Jurijs L.
 • Ar William Jones komandu jūtos ļoti komfortabli, un jūtu, ka jums visiem rūp mana angļu valoda. Pēc manas pieredzes - varu apstiprināt, ka esat labākie angļu valodas skolotāji, kādi man jebkad bijuši.

  Lasīt vairāk
  Edgars Zonne
 • Izcils valodu centrs! Jau pēc pirmās nodarbības biju pārvarējusi savas bailes, runāt angliski. Pasniedzējam Timam piemīt spēja radoši macīt, sagatavot tēmas manai profesijai. Individuāla pieeja un ļoti laba humora izjūta. Pēc katras nodarbības ir liels gandarījums par straujo attīstību.

  Lasīt vairāk
  Guna Rubule
 • Kyle ir labākais angļu valodas skolotājs. Viņa stundas es gaidīju ar nepacietību. Stundas bija aizraujošas un pietuvinātas manām profesionālajām vajadzībām. Stundu plāns bija sastādīts perfekti, nevienu mirkli nebija garlaicīgi. Paldies par ieguldīto darbu, par improvizētajiem e-pastiem, kur praktizējām saraksti, kas bija maksimāli pietuvināta manai ikdienas sarakstei. Man bija iespēja slīpēt un novērst visas nepilnības šajā sarakstē. Četru mēnešu laikā esmu ieguvis vairāk, nekā iepriekšējos 4 gados. Pateicos par izcilo sniegumu! Tā turpināt!

  Lasīt vairāk
  Romualds Utināns -Getz Nordic