• Mēs īstenojam individualizētas mācību programmas angļu VALODĀ, lai mūsu klienti mācās tieši to, kas ir visaktuālākais un nodrošina visātrāko progresu angļu valodas apguvē.
  • Mūsu lepnums ir mācībspēki – “native speakers” no ASV, Kanādas un Lielbritānijas, kas nepieciešamības gadījumā spēj saziņai izmantot latviešu valodu.
  • Efektīvu mācīšanās procesu mēs nodrošinām, izmantojot “Active learning methods” no pamatzināšanu apguves ikdienas komunikācijā līdz “sound like native” līmeņa komunikācijai attiecīgā profesionālā sfērā.
  • Par mums visvairāk stāstā lieliskās klientu atsauksmes par  – LATVIJAS DABAS FONDS, INTRUM LATVIJA, INBANK, BEREC OFFICE, KNAUF, PNB PRINT, LMT, TIETO LATVIA, GASO, CONEXUS GRID LATVIJA, INTRUM, LATVIJAS VALSTS MEŽI, KNAB, SPRK, SATVERSMES TIESA, VALSTS ADMINISTRĀCIJAS SKOLA, RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE, BEREC OFFICE un daudzi citi!

Sūtiet mums ziņu uz info@wjones.lv vai sazināmies telefoniski +371 20112482 un mēs atradīsim labāko risinājumu Jūsu komandas valodas prasmju uzlabošanai!

Jūsu ieguvumi

1

Mācības pie pasniedzēja, kam dzimtā valoda ir angļu valoda.

Mācoties ar valodu ar pasniedzēju no ASV, Kanādas un Lielbritānijas, iegūsiet pārliecību par to, ka ir saprotami atšķirīgi akcenti, vārdu izruna un izteicieni.

2

Individuāli sagatavota programma, kas ideāli atbilst Jūsu uzņēmuma vajadzībām

Vēl labāk attīstītas jūsu biznesam svarīgās pārdošanas, pārrunu vadības, prezentāciju vai citas prasmes angļu valodā

3

Efektīvi izmantots laiks

konts bitrix24 sistēmā ļaus ērti pārvaldīt visus mācību materiālus, sekot mācību kalendāram un sazināties ar valodas konsultantiem

Sazinieties ar mums un pastāstiet par savu uzņēmumu, aizpildot anketu, rakstot uz info@wjones.lv vai zvanot uz 20112482. Ja atbildei mums būs nepieciešama vairāk kā 1 darba diena, saņemsiet 10% atlaidi.

Pārbaudi savu zināšanu līmeni, aizpildot īpaši sagatavotu testu!