Mūsu valodas konsultantu rīcībā ir lieliski un efektīvi mācību instrumenti, ar kuru palīdzību uzņēmuma investīcija darbinieku angļu valodā iegūs maksimālu efektivitāti. Mūsu individuālās mācību programmas ir koncentrētas uz to valodas prasmju attīstīšanu, kas atbilst uzņēmuma ikdienas darba vajadzībām. Mācību programmā ir integrēta gan valodas apguve saziņai, gan atkarībā no uzņēmuma vajadzībām vienmēr noderīgās prasmes pārdot, veidot prezentācijas, rakstīt epastus, uzrunāt jaunus klientus, vadīt pārrunas utml.

Mūsu programma palīdzēs ikviena uzņēmuma vadītājam pilnveidot un nodrošināt nepieciešamās valodu prasmes saviem darbiniekiem. Centra valodu konsultanti novērtēs jūsu darbinieku valodu zināšanas un pielietojuma līmeni. Tāpat novērtēsim angļu valodas vajadzību uzņēmumā un konkrētu darba mērķu sasniegšanā. Pēc jūsu reālo vajadzību apzināšanas izveidosim programmu un apmācības, lai stiprinātu nepieciešamās prasmes.

Atbilstoši Jūsu vajadzībām, piedāvājam individuālas apmācības, nodarbības grupās un Skype sesijas, kā arī “mācīšanos darot”- rakstam epastus, veicam zvanus reālās darba situācijās, rīkojam sapulces, diskusijas utml. Mācības var notikt gan pie mums, patīkamajās un ērtajās William Jones centra telpās, vai arī uz vietas uzņēmumā.

Jūsu ieguvumi

1

Mācības pie valodu konsultanta, kam dzimtā valoda ir angļu valoda.

Mācoties ar valodu konsultantu no ASV, Kanādas un Lielbritānijas, iegūsiet pārliecību par to, ka ir saprotami atšķirīgi akcenti, vārdu izruna un izteicieni.

2

Individuāli sagatavota programma, kas ideāli atbilst Jūsu uzņēmuma vajadzībām

Vēl labāk attīstītas jūsu biznesam svarīgās pārdošanas, pārrunu vadības, prezentāciju vai citas prasmes angļu valodā

3

Efektīvi izmantots laiks

konts bitrix24 sistēmā ļaus ērti pārvaldīt visus mācību materiālus, sekot mācību kalendāram un sazināties ar valodas konsultantiem

Sazinieties ar mums un pastāstiet par savu uzņēmumu, aizpildot anketu, rakstot uz info@wjones.lv vai zvanot uz 20112482. Ja atbildei mums būs nepieciešama vairāk kā 1 darba diena, saņemsiet 10% atlaidi.

Pārbaudi savu zināšanu līmeni, aizpildot īpaši sagatavotu testu!