.

Vienmēr esmu uzskatījis valodas par īsteniem mācību instrumentiem un domāju, ka to apguve ir obligāti nepieciešama!

William Jones, lingvists, dzimis 1645.gadā, Londonā

Par William Jones valodu centru

Mūsu lepnums ir mūsu nelielā starptautiskā komanda –  pasniedzēji ar dzimtās valodas prasmēm, kas  palīdzēs  Jums apgūt „dzīvus” izteicienus, teikumu formas un vārdus, kā arī veiksmīgi lietot valodu tās niansēs.

Mēs mācām angļu un franču valodas nodrošinām iespēju apgūt angļu valodu ar pasniedzējiem no ASV, Lielbritānijas un Kanādas, savukārt franču valodu māca profesionāli pasniedzēji no Francijas.

Mūsu darba pamatā ir “Active learning methods” un individualizēti mācību plāni, kas pielāgoti mazām grupām, uzņēmumu vajadzībām vai personīgiem mācību mērķiem.

Mūsu misija un vērtības

Mūsu mērķis

Strādāt tā, lai viss, ko apgūsti William Jones valodu centrā, noder ikdienā un valoda plūst raiti, eleganti un mūsdienīgi.

Mūsu misija

Iedvesmojošā vidē piedāvāt apgūt jaunas zināšanas, kas nodrošina personisku un profesionālu izaugsmi.

Mūsu vērtības

Zināšanas, profesionalitāte un ilgstpēja. Esam pārliecināti par to, ka mēs paši kopā ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem spējam saglabāt šo planētu nākamām paaudzēm, saaudzējot dabu un nepakļaujot to industriāliem riskiem.

Mūsu pasniedzēji

Kyle Vesterdahl

Mācības pie Kyle ir vieglas un vienkāršas, savukārt zināšanas – noturīgas. Dzimis un audzis ASV. Apceļojis lielāko daļu Eiropas valstu. Kyle dzīvojis Vācijā, kur apguvis vācu valodu, un Bosnijā, kur guvis pirmo angļu valodas pasniegšanas pieredzi. Rīgā dzīvo jau trīs gadus. Ir pārliecināts, ka angļu valodas mācīšana piedāvā teju visu, ko varētu cerēt sagaidīt no savas profesijas.

Simon Mills

Dzimis un audzis mazā, gleznainā Velsas pilsētiņā. Piemīt piedzīvojumu meklētāja gars, kas vienmēr liek tiekties pretī jauniem mērķiem, strādājis Anglijā, Velsā, Losandželosā. Brīnišķīgais Rīgā pavadītais laiks ir ļāvis ar jaunām acīm paskatīties uz Britu salām un veidot pieredzi Latvijā.

Geoff Thorpe

Kanādietis, kas pārcēlies uz Eiropu, dzīvojis Nīderlandē, Vācijā. Sajūsmā par Rīgu – mākslas galerijām, vēlajām brokastīm, mājās audzētiem produktiem un Latvijā darītu alu. Fano par beisbola komandu Toronto „Blue Jays”. Angļu valodu pasniedz vairāk nekā divpadsmit gadus.

Tim Smyth

Mīl Rīgu un angļu valodas pasniedzēja darbu. Tims ir sertificēts angļu valodas skolotājs un redaktors ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Ciena diskusijas ar kursantiem un vada mācības, kas paver jaunas perspektīvas un bagātina lietotos valodas izteiksmes līdzekļus. Dzimis un audzis Čikāgā, taču joprojām mēdz atcerēties laikus, kad prātojis par nepieciešamību uzlabot ASV slimnīcas.

Kristilee Landrey

Kristilee nāk no Zimbabves, taču savā dzīves laikā ir dzīvojusi dažādās pasaules valstīs. Pavada daudz laika lasot, rakstot un mācoties valodas. Visvairāk patīk mācīšanas procesā iespēja iemācīt studentus izmantot angļu valodu savā labā. Valoda ir mākslas veids un ar to var radīt skaistas lietas!

Kārlis Stuklis

Kārlis ir angļu un vācu valodas pasniedzējs. Šobrīd dzīvo Skotijā un studē doktora grādu vēsturē. Iepriekš viņš par mājām ir saucis Latviju un Vāciju. Viņam patīk iesaistīties sarunās ar studentiem, lai attīstītu viņu sarunvalodas raitumu un izskaidrotu angļu un vācu valodas gramatikas sarežģītību. Brīvajā laikā Kārlim patīk spēlēt ģitāru un doties pārgājienos pa Skotijas augstienēm. Ceļošana un dažādu kultūru pieredze ir vēl viena aizraušanās, ko viņam patīk apspriest ar studentiem.

Mark Wilby

Marks nāk no Kardifas, Velsas galvaspilsētas. Patīk doties pastaigās, lasīt grāmatas un ceļot uz Itāliju. Marks uzskata, ka labākā lieta mācību procesā ir mijiedarbība ar studentiem palīdzot viņiem attīstīt angļu valodas prasmes, kā arī vērot kā viņi kļūst pašpārliecinātāki lai izmantotu nodarbībās apgūtās valodas zināšānas.

Mūsu klientu lokā ir šādi uzņēmumi