Par William Jones valodu centru

Nodarbības William Jones valodu centrā:

  • tās ir jaunas, aizraujošas iespējas,
  • ērtas un modernas telpas,
  • nebijusi pieeja angļu valodas apguvei.

Mūsu valodu centra lepnums ir konsultanti no Kanādas, Lielbritānijas, ASV, Jaunzēlandes un Francijas. Mūsu klienti iemācās „dzīvus” izteicienus, teikumu formas un vārdus, kā arī orientējas dažādu valstu iedzīvotāju izrunas niansēs.

Tava dzīve un tavi izaicinājumi ir mūsu mācību grāmata – lai izprastu, kam valodas apguvē ir jāpievērš lielākā uzmanība.

Mūsu misija un vērtības

Mūsu mērķis

Strādāt tā, lai viss, ko apgūsti William Jones valodu centrā, noder ikdienā un valoda plūst raiti, eleganti un mūsdienīgi.

Mūsu misija

Iedvesmojošā vidē piedāvāt apgūt jaunas zināšanas, kas nodrošina personisku un profesionālu izaugsmi.

Mūsu vērtības

William Jones valodu centra pamatvērtības ir zināšanas un profesionalitāte. Mēs esam atvērti, radoši un ieinteresēti mācīties. Mēs izturamies ar cieņu pret ikvienu cilvēku.

Mūsu pasniedzēji

Kyle Vesterdahl

Mācības pie Kyle ir vieglas un vienkāršas, savukārt zināšanas – noturīgas. Dzimis un audzis ASV. Apceļojis lielāko daļu Eiropas valstu. Kyle dzīvojis Vācijā, kur apguvis vācu valodu, un Bosnijā, kur guvis pirmo angļu valodas pasniegšanas pieredzi. Rīgā dzīvo jau trīs gadus. Ir pārliecināts, ka angļu valodas mācīšana piedāvā teju visu, ko varētu cerēt sagaidīt no savas profesijas.

Simon Mills

Dzimis un audzis mazā, gleznainā Velsas pilsētiņā. Piemīt piedzīvojumu meklētāja gars, kas vienmēr liek tiekties pretī jauniem mērķiem, strādājis Anglijā, Velsā, Losandželosā. Brīnišķīgais Rīgā pavadītais laiks ir ļāvis ar jaunām acīm paskatīties uz Britu salām un veidot pieredzi Latvijā.

Geoff Thorpe

Kanādietis, kas pārcēlies uz Eiropu, dzīvojis Nīderlandē, Vācijā. Sajūsmā par Rīgu – mākslas galerijām, vēlajām brokastīm, mājās audzētiem produktiem un Latvijā darītu alu. Fano par beisbola komandu Toronto „Blue Jays”. Angļu valodu pasniedz vairāk nekā divpadsmit gadus.

Tim Smyth

Mīl Rīgu un angļu valodas pasniedzēja darbu. Ciena diskusijas ar kursantiem un vada mācības, kas paver jaunas perspektīvas un bagātina lietotos valodas izteiksmes līdzekļus. Dzimis un audzis Čikāgā, taču joprojām mēdz atcerēties laikus, kad prātojis par nepieciešamību uzlabot ASV slimnīcas.

Lija Krieva

Lija dzimusi un augusi ASV, bet uzaugusi latviešu vidē, kas viņu iedvesmoja dzīvot Latvijā. Viņai ir vairāk nekā trīs gadu ilga mācību pieredze, un viņa iesaistīs studentus ar visu, sākot no jautrām, ikdienas sarunām līdz dziļām, jēgpilnām diskusijām. Lijai patīk ceļot, satikt jaunus cilvēkus un aktīvi atpūsties dabā.

Liam James

Mani sauc Liam James, es esmu no Londonas, taču tagad par savu mītnes zemi saucu Latviju. Uz Latviju pārvācos 2018 gada aprīlī, kopā ar savu latviešu līgavu. Kopš aprīļa esmu iemīlējies Latvijas kultūrā, dabā un latviešu virtuvē. Uz Latviju pārvācos , lai atvērtu savu pārvietošanas un integrācijas uzņēmumu - Expatvians un protams lai mācītu savu dzimto - angļu valodu. Mācot valodu, tas sniedz man iespēju dalīties ar manām zināšanām un pieredzi un arī pašam iemācīties daudz jauna par Latviju un manu klientu personīgo un darba pieredzi dzīvojot šeit.

Taylor Munroe

Dzimis un audzis ASV, Taylor jau trīs gadu pieredze mācīšanā Taivānā. Viņš pārcēlās uz turieni, lai turpinātu karjeru izglītības jomā, kas viņam šķiet par atbilstošu. Viņam ir arī pieredze, strādājot kā grafiskajam dizaineram Losandželosā. Taylor ir pavadījis laiku ceļojot pa Āziju, Eiropu un Dienvidameriku. Savā brīvajā laikā viņam patīk spēlēt un rakstīt mūziku. Viņš ar nepacietību gaida izpēti un dzīvošanu Rīgā.

Mūsu klientu lokā ir šādi uzņēmumi