.

Vienmēr esmu uzskatījis valodas par īsteniem mācību instrumentiem un domāju, ka to apguve ir obligāti nepieciešama!

 

William Jones, lingvists, dzimis 1645.gadā, Londonā

Par William Jones valodu centru

Mūsu lepnums ir mūsu nelielā starptautiskā komanda –  pasniedzēji ar dzimtās valodas prasmēm, kas  palīdzēs  Jums apgūt „dzīvus” izteicienus, teikumu formas un vārdus, kā arī veiksmīgi lietot valodu tās niansēs.

Mēs mācām angļu un franču valodas nodrošinām iespēju apgūt angļu valodu ar pasniedzējiem no ASV, Lielbritānijas un Kanādas, savukārt franču valodu māca profesionāli pasniedzēji no Francijas.

Mūsu darba pamatā ir “Active learning methods” un individualizēti mācību plāni, kas pielāgoti mazām grupām, uzņēmumu vajadzībām vai personīgiem mācību mērķiem.

Mūsu misija un vērtības

Mūsu mērķis

Strādāt tā, lai viss, ko apgūsti William Jones valodu centrā, noder ikdienā un valoda plūst raiti, eleganti un mūsdienīgi.

Mūsu misija

Iedvesmojošā vidē piedāvāt apgūt jaunas zināšanas, kas nodrošina personisku un profesionālu izaugsmi.

Mūsu vērtības

Zināšanas, profesionalitāte un ilgstpēja. Esam pārliecināti par to, ka mēs paši kopā ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem spējam saglabāt šo planētu nākamām paaudzēm, saaudzējot dabu un nepakļaujot to industriāliem riskiem.

Mūsu pasniedzēji

Kyle Vesterdahl

Mācības pie Kyle ir vieglas un vienkāršas, savukārt zināšanas – noturīgas. Dzimis un audzis ASV. Apceļojis lielāko daļu Eiropas valstu. Kyle dzīvojis Vācijā, kur apguvis vācu valodu, un Bosnijā, kur guvis pirmo angļu valodas pasniegšanas pieredzi. Rīgā dzīvo jau trīs gadus. Ir pārliecināts, ka angļu valodas mācīšana piedāvā teju visu, ko varētu cerēt sagaidīt no savas profesijas.

Simon Mills

Dzimis un audzis mazā, gleznainā Velsas pilsētiņā. Piemīt piedzīvojumu meklētāja gars, kas vienmēr liek tiekties pretī jauniem mērķiem, strādājis Anglijā, Velsā, Losandželosā. Brīnišķīgais Rīgā pavadītais laiks ir ļāvis ar jaunām acīm paskatīties uz Britu salām un veidot pieredzi Latvijā.

Geoff Thorpe

Kanādietis, kas pārcēlies uz Eiropu, dzīvojis Nīderlandē, Vācijā. Sajūsmā par Rīgu – mākslas galerijām, vēlajām brokastīm, mājās audzētiem produktiem un Latvijā darītu alu. Fano par beisbola komandu Toronto „Blue Jays”. Angļu valodu pasniedz vairāk nekā divpadsmit gadus.

Tim Smyth

Mīl Rīgu un angļu valodas pasniedzēja darbu. Ciena diskusijas ar kursantiem un vada mācības, kas paver jaunas perspektīvas un bagātina lietotos valodas izteiksmes līdzekļus. Dzimis un audzis Čikāgā, taču joprojām mēdz atcerēties laikus, kad prātojis par nepieciešamību uzlabot ASV slimnīcas.

Lija Krieva

Lija dzimusi un augusi ASV, bet uzaugusi latviešu vidē, kas viņu iedvesmoja dzīvot Latvijā. Viņai ir vairāk nekā trīs gadu ilga mācību pieredze, un viņa iesaistīs studentus ar visu, sākot no jautrām, ikdienas sarunām līdz dziļām, jēgpilnām diskusijām. Lijai patīk ceļot, satikt jaunus cilvēkus un aktīvi atpūsties dabā.

Lane Mulvey

Lane patīk mācīt dažāda vecuma studentus, personalizējot mācību programmu katram pēc viņu vaļaspriekiem, darba un dzīvesveida. Viņa pārcēlās uz Latviju pirms 2020 gada Korona vīrusa pandēmijas un mācās latviešu valodu, lai varētu komunicēt. Iepriekš Lane dzīvoja ASV, kur ieguva bakalaura grādu bioloģijā. Viņai ir mācīšanas pieredze kā profesorei, ģenētikas mācīšanas asistentei. un kā ESL pasniedzējai bēgļiem un imigrantiem. Brīvajā laikā viņai patīk cept halapenjo-siera maizi un skriet mežā.

TED LIAPMAN

Teds, nodzīvojis vairākus gadus Rīgā, ir izkopis mīlestību pret Latviju, tās paražām un plašo alus dzērienu izvēli. Teds lielāko daļu ikdienas dzīves pavada, līdzsvarojot savas universitātes studenta saistības ar pienākumiem mācīt angļu valodu. Tomēr, viņš nepalaidīs garām iespēju aplūkot apskates objektus un jēgpilnu pļāpāšanu par, bet ne tikai, angļu valodas niansēm.

Alexandre Sanseverino

Francūzis, jauns un enerģijas pilns. Plaši apceļojis Ziemeļameriku un Eiropu, viņš nolēma apmesties un dzīvot Latvijā, kurā viņš bija neprātīgi iemīlējies, lai iemācītu dzimto valodu un piepildītu savu sapni ... izveidot amerikāņu rančo, kuru viņš ir sācis veidot Talsos.

Mūsu klientu lokā ir šādi uzņēmumi