William Jones valodu centrs ir lieliska izvēle angļu valodas prasmju uzlabošanai. Mēs koncentrējamies uz to, lai draudzīgā un komfortablā atmosfērā iegūtās angļu valodas prasmes būtu noturīgas. Mūsu galvenā priekšrocība ir profesionāli angļu valodas konsultanti no ASV, Kanādas un Lielbritānijas.

Jūs varat izvēlēties ērtāko veidu angļu valodas apmācībai:

  • grupu nodarbības,
  • individuālās apmācības,
  • skype nodarbības,
  • tiešsaistes nodarbības.

Grupu nodarbības William Jones valodu centrā notiek nelielās grupās 4-6 dalībnieki. Jūs varat izvēlēties visaptverošu angļu valodas kursu no 50 nodarbībām vai 10 nodarbību mini kursu, atbilstoši jums aktuālai tēmai. Aktuālo grupu nodarbību pieejamību aicinām skatīt sadaļā jaunumi.

William Jones valodu centra konsultanti parūpēsies, lai jūs runātu tieši tā, kā cilvēki, kuri angliski runā kopš dzimšanas.

Jūsu ieguvumi

1

Jūsu sasniegumos ieinteresēts valodas konsultants

Ar jums strādās profesionāls angļu valodas konsultants no ASV, Kanādas vai Lielbritānijas, kuram dzimtā ir angļu valoda.

2

Jūs arvien labāk sapratīsiet un lietosiet angļu valodu,

Jūsu rīcībā būs vārdu krājums, kas ļaus runāt par jums svarīgām, ikdienā nepieciešamām tēmām, kā arī Jūs pārvaldīsiet visus gramatikas likumus, kas jāzina veiksmīgai komunikācijai angļu valodā.

3

Efektīvi izmantots laiks,

Konts bitrix24 sistēmā ļaus ērti pārvaldīt visus mācību materiālus, sekot mācību kalendāram un sazināties ar valodas konsultantiem.

4

Jūs pilnveidosiet iemaņas, kas šodien ir nepieciešamas ikvienam, proti, spēsiet veiksmīgi komunicēt angļu valodā.

5

William Jones valodu centra apliecinājums (sertifikāts) par iegūtām valodas prasmēm,

6

Prieks un gandarījums par rezultātu.

Pārbaudi savu zināšanu līmeni, aizpildot īpaši sagatavotu testu!