Tiešsaistes valodas konsultants

Digitālā komunikācija biznesā šobrīd ir standarts. Kamēr telefona zvani un F2F sapulces, iespējams, pavisam neizzudīs nekad, mēs nevaram ignorēt epastu, tekstu, tērzēšanas, tiešsaistes prezentāciju, jaunumu vēstuļu un memorandu lomu mūsu profesionālajās dzīvēs, lai uzņēmums un tā darbinieki būtu tik produktīvi, cik iespējams.

 

Tādēļ rodas jautājums: cik kompetentas ir Jūsu lasīšanas prasmes? Cik profesionālas ir Jūsu rakstīšanas prasmes? Cik bieži darbā sastopaties ar vārdu vai gramatikas formu, kuru īsti nesaprotat?  Vai būtu noderīgi, ja Jums būtu kāds, kurš varētu pārlasīt pareizrakstību Jūsu svarīgākajos epastos un dokumentos? Kā ar rakstīšanas stila, vārdu krājuma un lietojuma izvēles pārbaudi?

 

Šeit, William Jones Valodu centrā mēs zinām, cik vērtīgs ir Jūsu laiks un cik sarežģīti var būt apmeklēt valodas kursus, lai uzlabotu šīs prasmes. Tādēļ piedāvājam mūsu pakalpojumus kā tiešsaistes valodas konsultanti.

 

Esiet kontaktā ar mūsu angļu valodas instruktoriem tiešsaistē, un saņemiet iespēju uzdot jautājumus un atbildes uz tiem laikus. Jūsu laiks ir pārāk vērtīgs, lai to tērētu raizējoties par savu angļu valodas korespondenci. Vai gramatika ir akurāta? Vai tonis ir profesionāls? Vai sapratāt saņemto epastu pareizi?

 

Vai varbūt Jums drīz paredzēta prezentācija, un Jūs vēlaties pārbaudīt savu izrunu un prezentācijas saturu. Pārsūtiet to mums, un ierakstiet sevi pasniedzot prezentāciju, un mēs sniegsim Jums detalizētu prezentācijas pārskatu.

 

Vēl vairāk par pārbaudes pakalpojumiem, mūsu kvalificēto instruktoru komanda var pārskatīt, izlabot un sniegt jums valodas lietojuma opcijas saistībā ar epastiem, paaugstināšanu amatā, prezentācijām vai atskaitēm, kā arī atbildēt uz gramatikas, sapratnes un izrunas jautājumiem!

 

Ieguvumi:

  • Piekļuve mūsu valodas konsultantiem caur Bitrix24 vietni
  • Atbilde uz rakstīšanas un sapratnes jautājumiem
  • Korektūru lasīšana maksimums 250 vārdu apjomā vienā darba dienā
  • Vieta, kurā uzdot gramatikas jautājumus
  • Palīdzība sagatavoties prezentācijām un sanāksmēm

Aplūko piemēru, kā tas izskatās vietnē Bitrix24 šeit

Pieslēgšanās informācija-

Epasts: wjones.consultancy@gmail.com

Parole: wjones2323

Kad esat pieslēgušies vietnei ar augstāk minēto informāciju, spiediet ekrāna kreisajā pusē uz ”Online Language Consultant”


2-nedēļu izmēģinājuma periods, pēc tam 75 EUR par mēnesi (150 / 3 mēneši)

Pieejama arī korporatīvā cena

Pieteikties