Angļu valodas vasaras skoliņas atsauksmes

William Jones valodu centrā VASARAS DIENAS SKOLA notiks jau ceturto gadu pēc kārtas.

Katru reizi esam ieguvuši daudz jaunu draugu, mācījušies, kopā izklaidējušies, devušies ekskursijās, ēduši saldējumus, radoši darbojušies un sapratuši ka Angļu valoda var būt, kas vairāk par priekšmetu skolā.

Pēc katras dienas skoliņas mēs lūdzām vecākus aizpildīt mazu aptauju par  sajūtām pēc dienas skolas. Te esam  pievienojuši dažus no komentāriem :

Sanita A.  – Mans bērns bija “stāvā” sajūsmā gan par nodarbībām, gan par pasniedzējiem. Ļoti patika gan tas, ka nodarbības notika nepiespiestā, draudzīgā atmosfērā, gan tas, ka šīs nodarbības pārvarēja meitas valodas barjeru.Fantastiski pasniedzēji, paldies! Ja pirms nometnes meita raudāja un teica, ka viņai riebjas angļu valoda, jo viņa viņu nemākot un nesaprotot, tad pēc nometnes viņa par šo valodu ir stāvā sajūsmā.No sirds paldies pasniedzējiem!

Andris K. – William Jones vasaras skola bērnim bija ļoti labi organizēta un saplānota. Bērniem nebija brīva brīža, visu laiku bērni bija nodarbināti. Bērniem tika piedāvāta iespēja apgūt angļu valodu dažādās sfērās, ļoti daudz spēles un tēmas.

Inese O. – Esmu ļoti priecīga, ka atradu William Jones vasaras skolu. Bērni radošā gaisotnē pavadīja veselu nedēļu. Mans dēls ar lielu nepacietību gaida nākamo angļu valodas skolas nedēļu. Žēl, ka tādas ir tikai trīs vasaras garumā.

Oļesja – Skola, kur ir kompetenti, pozitīvi, radoši un sava amata pratēji darbinieki, kur gribas atgriezties, lai gūtu jaunas prasmes un pozitīvas emocijas.

Inga – Burvīga nometne. Bērns pēc pirmās dienas teica, ka esot forša nometne un lūdza, lai nākamgad atkal piesaku nometnei! Manuprāt, tas izsaka visu!

Inese – Biju priecīga, ka Renārs katru vakaru ar prieku stāstīja gan par apgūto, gan par izklaidēm.

Sanda – Vasaras skola bija ļoti piepildīta ar dažādām aktivitātēm. Bērns dienas beigās bija ļoti priecīgs.

Zane – Paldies viss bija lieliski, bērniem daudz jaunu iespaidu, jaunas vietas ko redzēja. Un protams angļu valodas vārdiņi ir aizķērušies. Var dzirdēt arī mājas.

Linda – Angļu valodas vasaras nometne ir lielisks un jēgpilns veids, kā dažādot bērna vasaru, gūstot jaunus iespaidus, pieredzi un zināšanas.

Elīna – Lieliska pieredze, paldies! Noteikti piedalīsimies vēl jūsu organizētajās nometnēs!

Jūlija – Liels paldies par jauki organizēto angļu valodas nometni. Bērns ir pārlaimīgs un jau plāno nākošo vasaru kopā ar jums un šāds novērtējums runā pats pa sevi 😉

Evija – Meita ir bijusi daudzās nometnēs un ir nometņu “specs” un šī viennozīmīgi iegrupējās pie “superīgām” ar vēlmi atgriezties!

Sanita – Fantastiski pasniedzēji, paldies! Ja pirms nometnes meita raudāja un teica, ka viņai riebjas angļu valoda, jo viņa viņu nemākot un nesaprotot, tad pēc nometnes viņa par šo valodu ir stāvā sajūsmā.No sirds paldies pasniedzējiem!