Iepazīsti mūsu valodu instruktoru – Mohit

No Jaunzēlandes uz Rīgu es pārcēlos pirms diviem mēnešiem. Esmu tikko saņēmis savu pastāvīgās uzturēšanās atļauju uz gadu, kas man ļauj dzīvot un strādāt Latvijā! Ar nepacietību gaidu pirmo sniegu šajā ziemā, tomēr, bez šaubām, man vajadzēs iegādāties daudz siltākas drēbes.

Es atstāju Jaunzēlandi, lai būtu kopā ar savu partneri, kura pārcēlās atpakaļ uz Latviju martā. Pamest Jaunzēlandi ir grūti, jo esam tik tālu prom, un tik izolēti no pārējās pasaules. Reizēm šķiet, ka esam vieni paši. Bet ir arī ļoti svarīgi aiziet, lai kļūtu vairāk informēts par dažādām kultūrām apkārt pasaulē. Pagaidām esmu ļoti sajūsmināts par arhitektūru Rīgā, un skaistajām lauku mājām, nemaz nerunājot par to, ka esmu iesaistījies sēņu medībās!
Man ir plašas zināšanas komunikāciju industrijā. Trīs gadus pavadīju strādājot par radio diktoru, kam sekoja karjera aktiermākslā, pārdošanā, un reklamēšanā. Mana pieredze un kvalifikācija ir iemesls, kādēļ izvēlējos pasniegt angļu valodu Rīgā. Varu palīdzēt ar tādām specifiskām prasībām valodas apmācībā, kā runas sniegšana, profesionāla verbāla un rakstiska saskarsme, valodas izmantošana mārketingā un reklāmā, kā arī specifiski līdzekļi un nianses pārdošanā. Palīdzēšu ikvienam, kurš ir ieinteresēts ceļot uz Austrāliju vai Jaunzēlandi. Savukārt es ceru uzzināt vairāk par tevi kā studentu un personu, un man ir daudz jautājumi par dzīvi Latvijā.

Es lūkojos satikt jaunus cilvēkus un strādāt ar viņiem, lai sasniegtu viņu angļu valodas mērķus, tajā pašā laikā iemācoties pēc iespējas vairāk par vietējo kultūru.